STOLICA Kontenery Wrocław – cennik

STOLICA Kontenery Wrocław – cennik bez tajemnic! Poznaj przykładowe ceny realizowanych przez naszą firmę usług, takich jak: wynajem kontenerów czy wywóz gruzu. Jeśli jednak chcesz wiedzieć, ile będzie kosztował wynajem konkretnego kontenera na gruz lub, ile zapłacisz za wywóz odpadów, skontaktuj się z nami bezpośrednio. Wszystkie zamówienia wyceniamy indywidualnie według potrzeb Klienta.

Prace remontowo-budowlane generują liczne odpady budowlane. Najczęściej jest to gruz, ale także pozostałości w postaci innych materiałów, takich jak: drewno, plastik, szkło, stal, makulatura, folia, papier czy resztki typu BIO (ziemia, rośliny), papa lub przedmioty wielkogabarytowe. Inne odpady generuje przemysł. Zgodnie z obowiązującym prawem, wszystkie z nich należy zbierać do odpowiednich pojemników, a następnie wywozić w specjalne miejsca składowania lub utylizacji. Indywidualny transport gruzu jest zazwyczaj zbyt czasochłonny i kosztowny. Większość osób decyduje się więc na wynajęcie fachowej firmy, która podstawi kontener dla odpowiedniego typu odpadów oraz odbierze go po otrzymaniu informacji. Ceny takiej usługi przeważnie ustala się indywidualnie dla każdego przedsiębiorstwa czy też osób prywatnych.

Zadzwoń do nas i umów się na indywidualną wycenę usługi!

Kontenery Wrocław – cennik od czego zależy?

Cennik wywozu odpadów zależy od ich ilości, a także i rodzaju śmieci. Natomiast koszt wynajęcia kontenera jest sumą wydatków związanych z dzierżawą, jego podstawieniem w miejsce np. zbierania, a potem wywozu oraz przekazaniem odpadów podmiotom, które są uprawnione do ich odbioru. Ceny wynajęcia rękawa zrzutowego oraz sprzedaży kruszyw ustala się indywidualnie. Cennik na kruszywa zależny jest od ilości oraz miejsca docelowego, w które materiał należy dowieźć.

Klienci, którzy chcą podjąć stałą współpracę z firmą Stolica Kontenery Wrocław mogą liczyć na atrakcyjne rabaty oraz zniżki na kolejne zlecenia.

Wynajmij kontener. Wrocław – cennik

Koszty wynajęcia kontenera na terenie Wrocławia i okolicznych miejscowości ustalamy indywidualnie. Przy wycenie bierzemy pod uwagę takie czynniki, jak:

  • lokalizacja podstawienia kontenera,
  • ilość odpadów;
  • kontener Wrocław – cennik zależy od jego pojemności,
  • rodzaj odpadów – czy są to śmieci, czysty gruz czy odpady budowlane czy zmieszane.

Cennik wywozu i ceny wynajmu kontenera w firmie STOLICA Kontenery Wrocław zaczynają się od 200 zł na terenie miasta. Dotyczą opłat za kontener na gruz o pojemności 1 m3. Jest to najmniejszy pojemnik dedykowany dla tego rodzaju odpadów. Im większa będzie pojemność kontenera, a także inne odpady, ceny ulegną zmianie.  Przykładowo cena za kontener 3 m3 za odpady typu „śmieci” to 450 zł.

Postój kontenera, czyli okres, na który zostanie wynajęty, dla kontenerów o pojemności od 1 m3 do 3 m3 wynosi 7 dni, a dla kontenerów o poj. 5 m3 do 9 m3 to 10 dni. Czas wynajmu oczywiście można wydłużyć i dopasować do swoich potrzeb, ale wtedy powyższe ceny ulegają zmianie. Najczęściej jest od 40 zł za dzień. Taki kontener Wrocław cennik wynajmu obowiązuje na terenie miasta. Poza Wrocławiem ceny się różnią i zależą od kosztu transportu kontenerów oraz odpadów, a te są generowane przez odległość w jakiej znajduje się docelowe miejsce, więc muszą być ustalone indywidualnie.

Dla przykładu wywóz gruzu w kontenerze o objętości 1m3 kosztuje 200 zł, natomiast wywóz śmieci jest o 50 zł droższy,  a dla odpadów mieszanych będzie to kwota 300 zł.

Musimy przy tym mieć na uwadze, że podane tutaj ceny są przykładowymi kosztami, jakie generuje wynajem kontenera na odpady oraz wywóz gruzu, śmieci i odpadów zmieszanych i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa.

Dlatego też po indywidualną wycenę wynajęcia kontenerów i innych usług zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Nasz pracownik z przyjemnością udzieli wyczerpujących informacji o posiadanych kontenerach, odpowiednich dla każdego rodzaju odpadów. Pomoże dostosować ich wielkość, a ustali indywidualnie – według potrzeb kontener na Wrocław – cennik.

Zadzwoń do nas. Czekamy pod numerem 518 317 617!

YouTube